Zkušenosti uživatelů Fleshlight®

Pokud se chcete taky pochlubit, určitě nám napište na email v kontaktech. Velice rádi Váš ohlas zde uveřejníme!

Zdeněk K.

Je mi 24let, můj penis je evropský průměr, tedy kolem patnácti centimetrů. Masturbuji od čtvrté třídy, pokaždé rukou – dnes jednou denně nebo 4–5krát týdně.

Před nedávnem jsem si všiml reklamy na fleshlight. Docela mi to upoutalo, protože moc zkušeností se ženami nemám tak jsem chtěl zkusit jaký to je pocit. Trošku mě zarazila cena, nicméně po delší době mě to lákalo víc a víc, hlavně pokud by to mělo být věrně opravdové ženské vagíně.

Dnes už je to půl roku co jí tu mám a celkově se moje masturbace úplně změnila. Když jsem masturboval rukou, vše to bylo jenom o té práci dostat se k orgazmu, dnes je to jiné. S fleshlightem mám problém nevyvrcholit po chvilce „aplikace“! Je to velice přijemná změna, z honění se stala o dost větší zábava bez tolika práce. Orgasmus je sám o sobě taky silnější, mám problém se udržet na nohou a nespadnout, to jsem dřívě nikdy nezažil.

Pánové, pokud máte problém se ženami a přesto si chcete trošku užít, určitě si Fleshlight kupte!

Jirka S.

Nazdar! Mám ho taky doma. Poprvé mi překvapilo, že je větší než jsem si původně myslel. Když jsem jí pak zkoušel lehce vyprstovat, byl jsem doslova šokován jak k nepoznání je tahle vagína oproti originálu. Poprvé jsem do ní dal moc gelu, takže jsem skvělý vysněný orgazmus zmiňovaný několika uživateli nezažil. Druhý pokus byl úplně něco jiného! Méně lubrikantu a cítil jsem doslova každý záhyb. Ve finále jsem stříkal dlouze jako nikdy a celej se třásl. Boží, boží boží!

Václav M.

Ahoj, tak jsem taky zkusil Fleshlight a musel jsem jít napsat tenhle mail. Tahle hračka je prostě jedna z nejlepších věcí na honění, kterou jsem kdy potkal.

Už jsem byl v pár bordelech, ale i tak mám spíš se ženami problém…možná kvůli svému času. Koupil jsem si umělou nafukovací panu ale potom jí používat mi přišlo spíše směšné a ono to vlastně ani nikam nevedlo. Vyhozené peníze. Už se mi nechtělo kupovat nic dalšího a byl jsem tak trochu nešťastný. Trvalo pár měsíců než jsem se odhodlal si koupit fleshlight, hlavně mi chytly realistické ztvárnění podle pornohvězd, tak jsem tomu dal šanci.

A udělal jsem opravdu dobře, sice ženskou stále hledám, ale už si nepřipadám tak hloupě jako s nafukovačkou a ty masturbace pokaždé stojí zato! Doporučuji!